E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ademi: Kritere tė reja pėr zgjedhjen e drejtorėve tė shkollave

Publikuar: 27.11.2014 | 11:31
Lexuar: 706 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
ajinag irun (30/11/2014 01:23:15) Zotri minister ju si minister i arsimit mendoj se do tju sherbej ki koment per provojen tuaj nė srsim dhe per rinin e popullit shqiptar per gjithsi a shifn se cka po bahet me shkollat e mesme dhe univerzitetet shqiptare lipi falje per shprehjen time se shoh vetm nė viset shqiptare ka ma shum doktora magjistra se sa ****a e shini se ku e coni popullin po ni plak ma tregoj ni prall ku tha " e be bir nat koh fmit pishin taml gjirit nans e u bashin bura e sot pin taml lope e jan ba si lopa " unė i thas o axho sot jemi ma shkollum aj mtha "gėzohem por ne pa shkoll kishim ni rend e sot ska asni rend " ju lutem msimdhansit tken kujdes se fmit jan forca e ni shteti mos luani me fmit

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime