E hënë, 21.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Afėrdita Demaku: “Nė manifestimet e festės sė flamurit u njoh talenti im”

Publikuar: 27.11.2014 | 12:32
Lexuar: 1765 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
blerina (10/01/2015 20:59:26) Aferdita asht nje nder kengetaret me te mira te estrades son

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime