E enjte, 19.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ai dhe Ajo, nė komunikimin e pėrditshėm te shqiptarėt nė Maqedoni

Publikuar: 04.01.2009 | 23:20
Lexuar: 3525 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Etleva (23/09/2009 01:55:32) Shume efikase dhe e trajtuar me kuptim te gjere per rinine e shqiptareve te Maqedonise Eshte detyre e tyre te bejne progres ne kete aspekt Profesor urime je shume trasparent te pershendes

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime