E premte, 20.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė USHT u mbajt mbledhje komemorative nė pėrkujtim tė jetės dhe veprės sė Prof. dr. Rahim Imerit

Publikuar: 02.12.2014 | 18:13
Lexuar: 1198 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime