E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Thirrje e 60 personaliteteve pėr njė politikė tė re ndaj Rusisė

Publikuar: 09.12.2014 | 12:08
Lexuar: 824 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime