E enjte, 15.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Si do ta dėshmojmė qė kemi jetuar?!

Publikuar: 12.12.2014 | 12:03
Lexuar: 989 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Altin Kelmendi (12/12/2014 16:01:59) hahahahahahaahhaha cirkuz jeni bre :)

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime