E shtunë, 24.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Zemėrgjerėsia e njė lypėsi

Publikuar: 16.12.2014 | 23:18
Lexuar: 765 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
armanda (17/12/2014 04:19:18) Ja njeriu qe ja Din vleren kush e ndihmon ne te njejten koh per aq sa mundet e rikthen vleren dhe se me pak monedha. Pa fjal per kto engjej qe veshtir te gjesh ne dit sotme.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime