E diel, 17.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sh.f.”Tefejyz” shėnoi 21 Dhjetorin – “Ditėn e arsimit turk”

Publikuar: 22.12.2014 | 16:55
Lexuar: 717 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime