E enjte, 22.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Si u bė Ibrahim Rugova kryetari i parė i LDK-sė

Publikuar: 23.12.2014 | 11:31
Lexuar: 545 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime