E diel, 22.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Plisi shqiptar qė sfidon shekujt

Publikuar: 24.12.2014 | 11:55
Lexuar: 2555 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
besian (02/05/2016 22:57:14) Me falni a ka mundesi numrin e telefonit mema dergu sepse jam I interesuar

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime