E hënë, 23.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kėngėtarėt shqiptarė pjesė e programit tė fundvitit oranizuar nga Qyteti i Shkupit, Komuna e Ēairit dhe Qendra Informative Kulturore

Publikuar: 25.12.2014 | 16:06
Lexuar: 1307 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime