E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

BB: Ekonomia e Maqedonisė kėtė vit me rritje prej 3,5 pėr qind, deri nė vitin 2017 katėr pėr qind

Publikuar: 15.01.2015 | 16:09
Lexuar: 560 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime