E enjte, 14.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Elbasan- Kostumet popullore, traditė e pasur dhe e hershme e rajonit

Publikuar: 23.01.2015 | 12:43
Lexuar: 3055 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime