E mërkurë, 18.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Elita Z. Masha ne forumin e biznesit inovativ

Publikuar: 24.01.2015 | 15:15
Lexuar: 2559 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
agim (25/01/2015 19:07:05) aaaaaaa

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime