E enjte, 24.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Arrestohet gruaja e gjoksit me ‘3 thithka’

Publikuar: 28.01.2015 | 12:56
Lexuar: 672 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime