E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ademi: Jemi tė hapur pėr bisedime pėr ligjet e arsimit, SASHK-u tė ndėrpres grevėn

Publikuar: 31.01.2015 | 18:08
Lexuar: 868 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime