E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ademi: Gabimet drejtshkrimore nė testimin ekstern, tė pafalshme

Publikuar: 02.02.2015 | 15:13
Lexuar: 817 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Arsimtari (16/05/2015 22:44:07) Bravo i qofte Ministrit si manipulon opinionin me vleresimet e tija pa fare mbeshtjetje reale ,si duket nuk esht fare ne toke te bukes por diku ne kosmos .Me pergjegjesine ma te mathe po e demantoj se prej vitit te kaluar nuk kane permiresuar asnje germe nga testet eksterne .I lumte dhe le te shet demagogji ende sa te mundet .

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime