E diel, 25.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ministria e Arsimit inicon takim pėr arsimin e lartė mė 10 shkurt

Publikuar: 02.02.2015 | 22:22
Lexuar: 774 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime