E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sistemi elektronik i pagesave si mundėsues i tregtisė elektronike

Publikuar: 07.01.2009 | 12:27
Lexuar: 6158 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
arber (22/06/2010 20:29:45) pershendetje z.abdullai, jam duke hulumtuar per material per punim diplome me tem PAGESAT ELEKTRONIKE, qe qufte se sipas mundesise tende, te me ndihmosh ne lidhej qe te gjej sado pak material per ta kryer kete punim, do te te isha shume mirenjohes,kuptohet qdo gje sipas mundesise nese mundesh ne qofte se jo nuk ka problem flm shum per kohen z.Abdullai, mund te me japesh pergjigjen ne kete email: homicidde@hotmail.com, ose arbri_n@hotmail.com
eraera (13/03/2015 15:39:32) Prsh
jam ne pregaditje te temes se masterit siguria e pagesave elektronike ne bankat komerciale.
Nese keni mundesi te me ndihmoni ne gjetjen e materialit per pregaditje te temes.mundesisht me shkruani ne kete email adrese:

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime