E mërkurë, 18.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Komuna e Bogovinės vazhdon me aktivitete

Publikuar: 02.06.2010 | 21:15
Lexuar: 3585 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
azbi idrizi (13/09/2010 13:31:26) cka u bo me kanalet e uitjes....kur do filloj puna PAS VITIT 2014....PROJEKT BOGOVINA 2014

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime