E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dashuria ishte kopsht lulesh qė lulėzonte nė ēdo stinė tė shpirtit

Publikuar: 06.02.2015 | 22:20
Lexuar: 1280 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Mirvete (07/02/2015 14:04:15) Ngjushllime per familjen.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime