E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Si u rrit Alberti?

Publikuar: 07.02.2015 | 10:47
Lexuar: 918 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Amy (15/03/2015 02:36:48) please link infographic to the original article at Funders and Founders and credit the author Anna Vital

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime