E mërkurë, 28.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Zagona po behet epiqender e karnevaleve te ndryshme...
Karnevali qe percjell dimrin nga Zagora (Foto)


Permes ketij karnevali ne Zagora te Marokos, po percillet stina e dimrit...
Karnevali qe percjell dimrin nga Zagora (Foto)
Karnevali qe percjell dimrin nga Zagora (Foto)
Karnevali qe percjell dimrin nga Zagora (Foto)
Karnevali qe percjell dimrin nga Zagora (Foto)

Publikuar: 09.02.2015 | 13:36
Lexuar: 541 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime