E premte, 20.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Thomas Eliot: Ėshtė e rrezikshme tė japėsh kėshilla

Publikuar: 10.02.2015 | 15:22
Lexuar: 764 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Leon Qafzezi (10/02/2015 20:19:55) Te medhenjte gjithnje "fshihen"nen nje kostum thjeshtesie verbuese,ata harrohen kur punojne dhe kujtohen se jetojne vetem ne enderra...Madheshtia gjithnje eshte e thjeshte si e verteta,ajo ka permban ne vetevete gjithmone dicka nga ciltersia dhe dliresia e femijes..

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime