E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Paralajmėrimi i ēuditshėm i “Samsung”-ut: Ekranet “e zgjuar” mund t’iu spiunojnė

Publikuar: 10.02.2015 | 17:29
Lexuar: 652 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime