E diel, 18.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rektori i USHT-sė, Prof. dr. Vullnet Ameti e vizitoi Myftininė e Bashkėsisė Fetare Islame nė Tetovė

Publikuar: 19.02.2015 | 18:01
Lexuar: 1187 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime