E premte, 20.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Thellohet bashkėpunimi nė fushėn e shkencės, teknologjisė dhe arsimit nė mes Maqedonisė dhe Kroacisė

Publikuar: 23.02.2015 | 15:24
Lexuar: 1022 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:





Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime