E hënë, 18.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ademi: Bisedat me SASHK-un janė intensive dhe nė drejtim tė mirė

Publikuar: 27.02.2015 | 16:27
Lexuar: 833 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime