E hënë, 21.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pse dhe si u vra Isa Boletini nė Podgoricė?

Publikuar: 04.03.2015 | 10:45
Lexuar: 1122 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
abdullah (27/03/2015 22:20:40) e lexova me endje shkrimin e Hakif Bajramit por une kam nje dileme kur shkruan pse nuk u shpalle pavaresia ne shkup.Nuk jam historian por dua te jep nje mendim timin qe me eshte sjelle verdalle neper koken time pse nuk u shpalle pavaresia ne shkup.Kur mbi 5oooo mije forca hyne ne shkup me ne krye Hasan Prishtina nuk hasen ne asnje rezistence pritnin me padurim qe te shpallej pavaresia.Edhe disa shtete te fuqive te medha e prisnin kete akt.Po ashtu edhe qeveria e ree turqise =Hyriet ve Itilatif i kishte pranuar kerkesat e shqiptareve thuhet se edhe fermanin ia kishin sjelle Hasan Prishtines por Hasan Prishtina e degjoi fjalen e francezit dhe vendosi qe mos ta shpalle pavaresine.Atehere kur e pa edhe qeveria e re e turqise se nuk po shpallej pavaresia e shqipetareve u detyrua

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime