E shtunë, 16.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ambasadori i Bullgarisė nė Shkup Petkov e vizitoi Institutin e Trashėgimisė Shpirtėrore e Kulturore tė Shqiptarėve

Publikuar: 05.03.2015 | 17:15
Lexuar: 353 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime