E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė USHT, Prof. dr. Arsim Bajrami mbajti ligjėratė pėr Sistemin kushtetues tė Republikės sė Kosovės

Publikuar: 09.03.2015 | 20:12
Lexuar: 1481 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime