E hënë, 19.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Dita e Vardarit” vjen me Kėshillin Rinor tė Gostivarit

Publikuar: 19.03.2015 | 17:33
Lexuar: 744 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime