E diel, 21.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Profesorė nga Universiteti i Oksfordit mbajtėn ligjėrata nė USHT

Publikuar: 30.03.2015 | 18:57
Lexuar: 926 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime