E shtunë, 23.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Regjisori grek refuzon marrjen e ēmimit: “T’u jepet nėnshtetėsia fėmijve tė emigrantėve”

Publikuar: 31.03.2015 | 12:59
Lexuar: 563 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime