E diel, 21.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Punėtoria e parė pėr qasjen LEADER pėr komunat e Gostivarit, Vrapēishtit dhe Mavrovė-Rostushės

Publikuar: 03.04.2015 | 11:21
Lexuar: 599 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime