E diel, 18.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nuk do tė ketė mė kritere lehtėsuese pėr tu regjistruar nė paralele maqedonase

Publikuar: 04.04.2015 | 15:42
Lexuar: 769 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime