E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ndërtesa me gjashtë kate do të ndërtohet afër helipadit në Batters, që ai dhe 23 fëmijët e tij, sapo të arrijnë me helikopter, të marrin veturat e tyre në afërsi.
Sheiku që do ndërtojë në Londër ndërtesën me 6 kate për 114 makinat luksoze


Makinat luksoze të sheikut nga Dubai, Muhammed bin Rashid Al Maktoum tashmë do të parkohen në një ndërtesë 6 katëshe që do të ndërtohet në Londër.

Muhammed bin Rashid Al Maktoum që është një nga njerëzit më të pasur në botë, në planin e ndërtimit të parkingut ka edhe një hotel me pesë yje, që do të shfrytëzohet nga shoferët e tij personalë.

Ndërtesa me gjashtë kate do të ndërtohet afër helipadit në Batters, që ai dhe 23 fëmijët e tij, sapo të arrijnë me helikopter, të marrin veturat e tyre në afërsi.
Sheiku që do ndërtojë në Londër ndërtesën me 6 kate për 114 makinat luksoze
Sheiku që do ndërtojë në Londër ndërtesën me 6 kate për 114 makinat luksoze
Sheiku që do ndërtojë në Londër ndërtesën me 6 kate për 114 makinat luksoze

Publikuar: 06.04.2015 | 11:58
Lexuar: 795 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime