E mërkurë, 20.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Lubonja: Po shtojmė masturbimet patriotike me flamur

Publikuar: 06.04.2015 | 12:28
Lexuar: 818 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
turn (17/04/2015 21:13:56) Lobonja words are offensive: Yes add "masturbation" patriotic flag.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime