E enjte, 27.04.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Neziri: 20 milion denarė pėr kthimin e pamjes autentike tė Ēarshisės sė Vjetėr

Publikuar: 08.04.2015 | 15:36
Lexuar: 508 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime