E premte, 28.04.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

25 shqiptarė  marrin vendime pune nė  Hekurudhat e Maqedonisė Infrastruktura

Publikuar: 09.04.2015 | 13:21
Lexuar: 611 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime