E mërkurë, 17.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ministri Ademi mori pjesė nė mbledhjen e 19-tė tė Kėshillit tė Pėrbashkėt  tė Ministrave

Publikuar: 09.04.2015 | 14:55
Lexuar: 751 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime