E enjte, 19.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Bejta priti nxėnėsit tė cilėt do tė trajnohen nė fshatin e fėmijėve Pestaloci nė Trogen tė Zvicrės

Publikuar: 09.04.2015 | 15:45
Lexuar: 932 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime