E hënë, 26.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rektori Ameti: Studioni nė USHT, universitetin qė ėshtė mishėrimi i procesit mėsimor shkencor dhe formave moderne tė jetesės

Publikuar: 15.04.2015 | 12:59
Lexuar: 667 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime