E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gravity merret me përpunimin e kartave të kreditit.
A është ky pronari/shefi më i mirë në botë?
Dan Price është një nga emrat më të përfolur në mediat ndërkombëtare këto dy ditë.

Shefi dhe pronari i Gravity Payments në SHBA ka vendosur që të heqë dorë nga milionat e tij, për t’u ofruar rritje page të gjithë punonjësve.

Ai ka vendosur një pagë dysheme, që do jetë 70 mijë dollarë në vit.

Gravity merret me përpunimin e kartave të kreditit.

30- vjeçari tha se pagat do rriten gradualisht për tre vitet e ardhshme.

Ai jeton në një shtëpi normale me tre dhoma dhe nget një Audi të vjetër.

Publikuar: 21.04.2015 | 12:24
Lexuar: 623 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime