E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mid’hat Frashėri, firmosėsi i pavarsisė qė u bė kreu i Ballit Kombėtar

Publikuar: 23.04.2015 | 15:00
Lexuar: 694 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime