E shtunë, 17.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Tejkalon numri i planifikuar i nxėnėsve, mbi 170 nxėnės tė ri vijnė tė shoqėruar me prindėr pėr garat nė Wilson (Foto)

Publikuar: 24.04.2015 | 11:43
Lexuar: 775 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime