E shtunë, 21.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ademi nė ndarjen e ēmimeve tė pjesėmarrėsve mė tė mirė tė Garės republikane nė gjuhė shqipe

Publikuar: 26.04.2015 | 16:20
Lexuar: 570 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime