E premte, 20.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Lojėrat e vjetra dhe garat sportive shkollore  2010 nė Tetovė

Publikuar: 12.06.2010 | 10:52
Lexuar: 5119 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
lola (28/06/2010 22:26:47) lojrat e vjetra dhe garat sporive shkollore ne tetov 2010
linda (28/06/2010 22:30:06) jmhhjj
hello (21/01/2014 14:59:58) gfs

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime