E enjte, 22.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

USHT iu bashkua iniciativės sė Asociacionit tė Universiteteve Evropiane pėr solidarizim me viktimat e sulmeve terroriste

Publikuar: 27.04.2015 | 16:44
Lexuar: 675 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime