E hënë, 21.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Studentėt e filozofisė dhe sociologjisė realizuan mėsim klinik nė lėndėn “Sistemi politik nė Republikėn e Maqedonisė”

Publikuar: 27.04.2015 | 16:51
Lexuar: 617 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime